MAGAZYN - PRACA W HOLANDII

Cena : Proszę o kontakt

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Zakres obowiązków:
- praca na magazynie
- zbieranie zamówień
- rozładunek
- załadunek

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
- prawo jazdy
- bez doświadczenia

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901913 lub 731901913 -
odeślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na
praca@klaverteam.com w tytule dając dopisek: „magazyn

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Strona www: www.klaverteam.com